Artėjant gruodžiui, nejučiomis susimąstome ir apie Kalėdas. Juk tai pati jaukiausia ir gražiausia metų šventė! Prie stalo susirenka visa šeima, atvyksta tolimi giminaičiai ar netgi grįžta draugai iš svetimų šalių. Namuose netyla juokas, visi valgo keptą antį ir baltą mišrainę bei pamiršta visas bėdas. Tačiau prieš šią šventę visiems iškyla nemaža dilema – ką gi dovanoti draugams, tėvams, vaikams? Prekybos centrai siūlo begalę dovanų, tačiau nebesinori trečias Kalėdas iš eilės dovanoti žvakių rinkinį, kojines ar kvepalus. Mes Jums turime keletą idėjų, kaip galėtumėte nustebinti artimuosius:

  • Medinis arkliukas bus puiki dovana Jūsų vaikui. Juk pamenate, kaip smagiai supdavotės ir niekad netildavo juokas. Ekologiška, ilgaamžė dovana tikrai patiks mažiesiems. Žinoma, svarbu ir tai, kad po keletos dienų šis žaislas tikrai nebus pamirštas.
  • Medinės dėlionės – dar viena netradicinė dovana. Jeigu Jūsų vaikai dažnai skundžiasi, kad neturi ką veikti, tai taps puikia dovanos idėja. Dėlionės „Europa“, „Lietuva“ ar „Jungtinės Amerikos valstijos“ pakvies tiek mokyti, tiek pažaisti.
  • Savo draugei galite padovanoti rūbų pakabą su jos vardu ar linksma pravarde. Tai tikrai smagi ir praktiška dovana. Kiekvienam būtų smagu turėti individualiai pagamintą drabužių pakabą.
  • Dėžutė buteliui puikiai tiks tiek broliui, tiek tėčiui. Galėsite pasirinkti užrašą, kurį išgraviruosime ir jis visuomet pralinksmins ar motyvuos.
  • Jeigu jūsų sesuo įrenginėja sau namus, galbūt jai trūksta kelių interjero detalių. Puiki dovana Kalėdoms – mediniai žodžiai. „Šeima“, „Laimė“, „Namai“ ar kiti Jums mieli žodžiai gali atsidurti po eglute Kalėdinį rytą. Juk dažnai namų jaukumas yra kuriamas iš nedidelių detalių.
  • Pripažinkite, kad pakankamai sunku išrinkti dovaną mamai. Juk visuomet paklausus apie jos norus atsakymas būna panašus: „nieko man nereikia“. Kalėdos yra tokia šventė, kad be dovanų negali likti nė vienas! Šiuo atveju mūsų brangiausioms mamoms puikiai tiktų mediniai nuotraukų rėmeliai. Dėl gausaus stilių, dydžių bei spalvų pasirinkimo nesunkiai rasite sau tinkamus. O jeigu turite originalią idėją – mes su mielu noru ją pabandysi įgyvendinti.

Nepamirškite pasirūpinti Kalėdinėmis dovanomis iš anksto! Nepasilikite apsipirkinėjimo pačiai paskutinei savaitei, nes galite likti be
pačių geriausių dovanų.

 

(Commenting: OFF)

Vaikai visuomet laukia magiškos ir stebuklų kupinos Kalėdų šventės. Tik spustelėjus šaltukui ar iškritus pirmosioms snaigėms, mažieji pradeda klausinėti kiek dienų beliko iki šios šventės. Nuo tos dienos ir prasideda galvos skausmas tėvams. Ką gi šiais metais padovanoti mažiesiems? Kokios dovanos dabar yra populiariausios? Kaip slapta išsiaiškinti vaikų norus? Šie klausimai neramina iki pat Kalėdų. Pripažinkite, dažnai ir suaugusieji laukia šio stebuklingo ryto, kai po eglute tikisi rasti išsvajotą dovaną.

Niekas geriau nei Jūs nepažįstate savo atžalų. Šios gražios šventės proga palepinkite vaikus išskirtinėmis

dovanomis, kurios atitiktų jų pomėgius bei lūkesčius.  Viena iš jų – medinis arkliukas. Nepavaldi laikui, ekologiška ir ilgametė dovana tikrai nudžiugins jūsų mažylį. Ar Jūs turėjote savo medinį arkliuką? Jeigu taip, tikrai pamenate, kaip smagiai supdavotės ir kaip nenoriai šiuo žaislu dalinotės su broliu ar sese.

 

Prekybos centruose darosi sunku rasti išskirtinių dovanų. Atrodo, kad lentynos yra perpildytos žaislais. Tačiau, kai reikia rinktis – tinkamų variantų beveik nebūna. Jeigu susidūrėte su tokiu iššūkiu, mes puikiai jus suprantame ir siūlome alternatyvą – žaislų dėžę, kuri visuomet skatins mažuosius susidėti savo žaislus į vietas. Jei berniuko mėgstamiausias gyvūnas šuo, mes išgraviruosime jį ant žaislų dėžės!

Dar viena puiki dovana vaikams – dėlionės. Daug kam atrodo, kad kalėdinės dovanos turi būti didelės arba tai turi būti telefonas arba kompiuteris.

Natūralaus medžio dėlionės puikiai tiks ilgiems žiemos vakarams. Juk dažnai vaikams būna taip nuobodu. Dėlionė „Lietuva“ privers ir tėvelius pasukti galvą,

kaip reikia sudėlioti visus miestelius į tinkamas vietas. Puikus būdas praleisti jaukius vakarus kartu su šeima.

Žinoma, nevertėtų pamiršti medalių kabyklos. Jeigu Jūsų vaikas

sportininkas, ši dovana kaip tik jam! Tai bus puikus būdas parodyti, kad net ir Kalėdų senelis Juo didžiuojasi. Taip pat kiekvieną dieną matydamas jau iškovotus medalius, motyvuos save siekti dar daugiau.

Kalėdos yra puikus metas išpildyti slapčiausius artimųjų troškimus tik nepasilikite dovanų pirkimo paskutinei dienai.

(Commenting: OFF)

Įsibegėjant vasarai ir prasidedant vestuvių karštinei vis dažniau susimąstote ką turėtumėte dovanoti jaunavedžiams. Juk dovanos ir dovanojimas yra neatsiejama bet kokios šventės tradicija. Vestuvinė dovana turėtų priklausyti nuo šventės dydžio ir ištaigingumo, jaunųjų pageidavimų, jų amžiaus ir žinoma nuo jūsų kūrybiškumo.

Continue Reading…

(Commenting: OFF)