Graviravimas lazeriu

Atliekame graviravimo ant medžio, faneros, akrilo/organinio stiklo darbus. Graviravimas lazeriu atliekamas su aukštos kokybės lazerinėmis staklėmis. Galime gravruoti tiek mažus tiek didelius objektus. Taip pat objektų aukštis gali būti įvairus. Pagrinde atliekamas graviravimas Kaune, bet taip pat siunčiame į visus kitus miestus.

 

Pjovimas lazeriu

Atliekame medžio, faneros, akrilo pjaustymo lazeriu paslaugas. Pjauname lazeriu įvairius gylius, dirbame su aukštos kokybės lazerinėmis staklėmis, todėl darbai atliekami tiksliai, kokybiškai ir greitai.

 

CNC frezavimas

Atliekame CNC frezavimo, 3D frezavimo paslaugas. Frezuojame kietmedį, fanerą, MDF, akrilą/organinį stiklą. Galime frezuoti ir filinguoti, projektuojame 3d frezavimo reljiefus, juos frezuojame ant įvairių paviršių.

 

Medienos kietmedžio apdirbimas

Galime apdirbti kietmedžio blanketes, lentas. Siūlome skersinio pjovimo, frezavimo, šlifavimo, obliavimo, resimusavimo ir kitas kietmedžio apdirbimo paslaugas. Dėl kainų susisiekite telefonu ar el. paštu.

 

Individualių gaminių kūrimas/projektavimas

Projektuojame įvairaus sudėtingumo gaminius. Jei turite įdėją – susisiekite, mes ją galime įgyvendinti. Projektuojame tiek individualias dovanas, verslo dovanas ar interjero dekoracijas, detales, baldus. Taip pat įgyvendiname projektus nuo projekto iki realizavimo.

google-site-verification=cbnWW8CRB_k2wsQ8zqmimub7lebyivI9Ooqw8FVs1Do