Prekių kokybė

Visos parduodamos prekės www.medinisdebeselis.lt parduotuvėje yra originalios ir kokybiškos. Kuriamos ir gaminamos Lietuvoje, pasirenkant tik kokybiškas medžiagas.

Produktų dizainas priklauso įmonei Sistemis, UAB, kopijuoti ir platinti informaciją bei prekes, be įmonės sutikimo, griežtai draudžiama.

Prekių grąžinimas

Taip, Jūs turite teisę grąžinti prekes, įsigytas per mūsų e-parduotuvę. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu ir užpildydamas specialią prekių grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Prekės, kurios yra individualizuotas, pagal užsakymą arba pagamintos pagal užsakymą, atsižvelgiant Jūsų konkrečius reikalavimus, yra negrąžinamos, nebent jos yra nekokybiškos.

Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Grąžinamos arba keičiamos prekės pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.

Terminai

Gaminiai, kurie yra gaminami pagal individualius užsakymus, yra pagaminami ir paruošiami atidavimui/siuntimui per 10 darbo dienų* nuo užsakymo suformavimo ir apmokėjimo. Standartiniai gaminai (kuriems nereikia papildomo projektavimo) pagaminami ir paruošiami atidavimui/siuntimui per 5 darbo dienas* nuo užsakymo suformavimo ir apmokėjimo. Jeigu gaminį turite gauti iki konkrečios datos, pageidautina, kad tą datą nurodytumėte užsakydami komentare arba su mumis susisiektumėte atskirai. Esant skubiems gaminiams, yra taikomos priemokos (dėl skubių gaminių skambinkite nurodytais telefonais).

*pagaminimo ir paruošimo terminai gali kisti priklausomai nuo gaminio sudėtingumo, staklių užimtumo ir kitų veiksnių. Dėl tikslaus termino visada galite susisiekti [email protected] arba +370 (676) 54535

Prekių pristatymas

Gaminius galite atsiimti pas mus biure/parduotuvėje (Raudondvario pl. 76 – 1A, 2 aukštas, Kaunas) darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val. Taip pat siunčiame į visus Lietuvos miestus. Gaminiai siunčiami saugioje pakuotėje per Omniva kurjerį arba į Omnivą paštomatą. Siuntimo kaina nuo 2,5 eur (priklauso nuo gaminio svorio ir dydžio). Siuntimas į kitas Europos šalis kainuoja nuo 7 eur. Siuntos siunčiamos tik registruotos.

Taip pat galima siųsti registruotu paštu, per autobusų stoties siuntas ar kitais būdais. Šie siuntimo būdai pasirenkami iš anksto susitarus.

Rinkodaros pranešimai

Jums sutikus su taisyklėmis, el. paštu, SMS žinutėmis Jums siųsime rinkodaros pranešimus, kad sužinotumėte mūsų naujienas ir galėtumėte susipažinti su mūsų produktais ir juos rasti.

Jūs galite bet kuriuo metu atsisakyti rinkodaros pranešimų, siunčiamų iš medinisdebeselis.lt

Tai galite padaryti:

  • bet kuriame el. laiške spustelėję rinkodaros pranešimų prenumeratos atšaukimo nuorodą;
  • susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo centru.

Medinis Debesėlis – prekės ženklas

Medinis Debesėlis – prekės ženklas priklauso įmonei Sistemis, UAB

Rekvizitai:

Sistemis, UAB
į/k 303003620
PVM k. LT100007986218
Raudondvario pl. 76-1A, 2 aukštas, Kaunas

Luminor bankas
A/S LT30 4010 0510 0420 7813

+370 (647) 45315

Apmokėjimo būdai

Apmokėjimas gali būti vykdomas per elektroninę parduotuvę į Paysera sąskaitą.
Taip pat galite apmokėti mums į Luminor banko sąskaitą tiesiogiai (mokant į sąskaita, nepamirškite nurodyti užsakymo numerio).
Luminor bankas
A/S LT30 4010 0510 0420 7813

google-site-verification=cbnWW8CRB_k2wsQ8zqmimub7lebyivI9Ooqw8FVs1Do