Čia rasite populiariausius mums užduodamus klausimus. Jei visgi neradote Jums rūpimo atsakymo – susisiekite su mumis. Pagelbėsime.

 

Per kiek laiko pagaminami produktai?

Įprastai užsakyti gaminiai pagaminami per 5-10 d.d. po apmokėjimo. Jei tai individualus užsakymas, gamyba gali trukti ilgiau – 7-10 d.d. Jei reikalinga produktą gauti greičiau, susisiekite nurodytais kontaktais. Esame lankstūs ir esant būtinybei gaminį galime pagaminti ir per 1 d.d.

 

Gaminių atsiėmimas, siuntimas, kainos?

Gaminius galite atsiimti/įsigyti pas mus parduotuvėje: Raudondvario pl. 76-1B, 202, Kaunas.  Darbo laikas nuo 9:00 iki 17:00 val. darbo dienomis. Kitu metu atsiėmimas galimas – iš anksto susitarus.

Taip pat siunčiame į visus Lietuvos miestus (išskyrus Kuršių Neriją). Gaminiai siunčiami saugioje pakuotėje per Omniva siuntų tarnybą. Siuntimo kaina nuo 2,5 eur (priklauso nuo gaminio svorio ir dydžio). Siuntimas į kitas Europos šalis kainuoja nuo 7 eur.

 

Kokie galimi apmokėjimo būdai?

Grynais mūsų parduotuvėje iš anksto arba vietoje, jei tai nėra individualus gaminys.

Elektroninėje parduotuvėję pavedimu į banko sąskaitą.

Į Luminor banko sąskaitą tiesiogiai (mokant į Luminor banko sąskaita, nepamirškite nurodyti užsakymo numerio).

 

Mūsų rekvizitai:

Sistemis, UAB
į/k 303003620
PVM k. LT100007986218
Raudondvario pl. 76-1B, 202 kab., Kaunas

Luminor bankas
A/S LT30 4010 0510 0420 7813

 

Ar galima prekes grąžinti?

Taip, Jūs turite teisę grąžinti prekes, įsigytas per mūsų e-parduotuvę. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu ir užpildydamas specialią prekių grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Prekės, kurios yra individualizuotas, pagal užsakymą arba pagamintos pagal užsakymą, atsižvelgiant Jūsų konkrečius reikalavimus, yra negrąžinamos, nebent jos yra nekokybiškos. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Grąžinamos arba keičiamos prekės pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

 

Noriu individualaus gaminio, ar tokius gaminame?

Taip, mes kaip tik daugiausiai ir gaminame individualius gaminius, pagal jūsų viziją. Jei turite kokią idėją susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

 

Ar galimi tik tokie dydžiai ir spalvos bei medžiagos, kaip yra nurodyta?

Esame lankstūs spalvų, medžiagų ir dydžių atžvilgiu. Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, ar norėsite gaminio iš kitos medžiagos – susisiekite su mumis, pagaminsime produktus su Jūsų pasirinktu dydžiu ar spalva. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kaina gali kisti, priklausomai nuo pasirinkto dydžio ar spalvos.

google-site-verification=cbnWW8CRB_k2wsQ8zqmimub7lebyivI9Ooqw8FVs1Do