Kas mes, ką mes galime ir kaip gimsta mūsų gaminiai? Susipažinkime!

Didžiausia gerbėjų bendruomenė

Mūsų gaminiais džiaugiasi daugiau nei 35000 klientų visame pasaulyje. Esame bene didžiausi tokio tipo gaminių bendruomenė Baltijos šalyse!

Aukšta gaminių kokybė

Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, rinktinę medieną, dirbame su naujausiomis technologijomis, todėl mūsų gaminiai yra itin kokybiški, modernūs.

Vadybos procesai

Diegiamės klientų, gamybos procesų valdymo sistemas, tam kad užtikrintume dar geresnę komunikaciją, greitus gamybos terminus bei aukštą gaminių kokybę.

 

Gaminame pagal individualius užsakymus

Esame stiprūs individualių gaminių kūrime, gamyboje, jų išpildyme. Gaminame nuo 1 vieneto iki didelių užsakomųjų kiekių.

JEI BIJAI SKRISTI – NESKRAIDYK.

Jei bijai kristi – neskraidyk. Taip gimėme mes – iš drąsos priimti iššūkį; taip atsiranda ir kiekvienas mūsų projektas. Idėja tampa pakilimo taku, nuo kurio tereikia atsipirti ir judėti pirmyn.

Mūsų stiprybė – iššūkius priimame kaip komanda. Turime plačią gamybinę bazę, esame universalūs ir iš vieno lėktuvėlio galime užaugti į didžiulį oro uostą. Gaminame nuo vieno vieneto iki serijinės gamybos, išpildome projektus nuo idėjos iki  galutinio gaminio. Žinoma, laikas taip pat yra svarbi detalė visoje proceso dėlionėje.

Jūs klausiate, kodėl verta rinktis mus?– Mes išgyvename kiekvieną projektą nuo jo gimimo iki perleidimo klientui…

Play Video
Smulkių medienos gaminių kūrimas ir gamyba

MŪSŲ SPECIALIZACIJA

Įmonė veiklą pradėjo 2013 metais. Šiuo metu įmonė užsiima medinių suvenyrų, verslo dovanų, žaislų, baldų ir kitų užsakomųjų gaminių gamyba. Daugiau nei 60% įmonės produktų eksportuojama į Skandinavijos šalis bei Jungtines Amerikos Valstijas.

Specializuojamės ir esame stiprūs smulkių medienos gaminių kūrime ir realizavime. Galime sukurti ir pateikti koncepcinius modelius, juos realizuoti nuo idėjos iki galutinio gaminio.

KONCEPCIJOS KŪRIMAS / PROJEKTAVIMAS / MEDŽIAGŲ PARINKIMAS

Svarbiausia turėti viziją, ką norite matyti galutiniame šio bendradarbiavimo etape. Mūsų darbas – idėją perkelti į realybę. Atliekame projektavimo darbus, ruošiame darbinius failus įvairaus tipo staklėms.

Ieškome tinkamų sprendimų produkto išpildymui, parenkame ir deriname medžiagas tarpusavyje

CNC FREZAVIMAS / LAZERINIS PJOVIMAS / MARKIRAVIMAS

Priklausomai nuo medžiagos tipo, jos storio, užsakovo poreikio, naudojamos kompiuterizuotos frezavimo (CNC) arba lazerinės CO2 staklės. Prekės ženklinimas – logotipų, pasikartojančios smulkios ornamentikos ar užrašų dėjimas – atliekamas su CO2 markiravimo staklėmis.

UV SPAUDA / ŠILKOGRAFIJA / DAŽYMAS / ALIEJAVIMAS

Jeigu Jums reikalingas spalvotas įmonės logotipas, norite atspausdinti
Jums svarbų paveikslėlį ant medinio paviršiaus, siūlome keltą marginimo būdų:
UV spauda ant kietų paviršių,
Dažymas, aliejavimas, pasirinkta spalva, šilkografija.

 

ĮPAKAVIMAS/ PAKUOTĖS GAMYBA / GALUTINIS PATEIKIMAS

Kiekviena prekė yra supakuojama taip, kad būtų saugiai perduota klientui ir užtikrintų sklandų jos transportavimą.

Taip pat pagal individualius poreikius kuriame ir gaminame pakuotę. Galimi įvairūs popieriaus ar kartono variantai.