Kviečiame bendradarbiauti interjero dizainerius, švenčių dekoratores, planuotojas, kitas įmones. Jei turite idėją – mes ją galime įgyvendinti! Susisiekite!

Specializuojamės ir esame stiprūs smulkių medienos gaminių kūrime ir realizavime. Galime gaminti tiek individualius, tiek daugiatiražius gaminius.

Galime sukurti ir pateikti koncepcinius modelius, juos realizuoti nuo idėjos iki galutinio gaminio.

01. KONCEPCIJOS KŪRIMAS/PROJEKTAVIMAS

Svarbiausia turėti viziją, ką norite matyti galutiniame šio bendradarbiavimo etape. Mūsų darbas – idėją perkelti į realybę. Atliekame projektavimo darbus, ruošiame darbinius failus įvairaus tipo staklėms.

02. KIETMEDŽIO PARUOŠIMAS/APDIRBIMAS

Darbinės medžiagos paruošimas, jos apdorojimas yra ypač svarbus tiek prieš darbą su staklėmis, tiek po jo. Tinkamai paruoštas kietmedis ar faneros lakštai pastebimai sumažina broko atsiradimo galimybę.

03. CNC FREZAVIMAS/ LAZERINIS PJOVIMAS

Priklausomai nuo medžiagos tipo, jos storio, užsakovo poreikio, naudojamos kompiuterizuotos frezavimo (CNC) arba lazerinės CO2 staklės. Frezavimo staklės įprastai naudojamos darbui su su stambesniais gaminiais, lazeris – smulkiam, daug detalių turinčiam pjovimui.

04. GRAVIRAVIMAS – MARKIRAVIMAS

Prekės ženklinimas – logotipų, pasikartojančios smulkios ornamentikos ar užrašų dėjimas – atliekamas su CO2 markiravimo staklėmis. Dėl didelio darbinio markiravimo greičio, šios staklės plačiai naudojamos daugiaserijiniam prekių žymėjimui. Lazerinėmis graviravimo-pjovimo staklėmis galima graviruoti didesnių išmatavimų objektus.

05. UV SPAUDA – DAŽYMAS

Jeigu Jums reikalingas spalvotas įmonės logotipas, norite atspausdinti
Jums svarbų paveikslėlį ant medinės dėlionės ar laikrodžio, galimi keli realizavimo variantai:
–      UV spauda ant kietų paviršių,
–      Dažymas su suspaustu oru,
–      Dažymas ranka.

06. ĮPAKAVIMAS/ GALUTINIS PATEIKIMAS

Kiekviena prekė yra supakuojama taip, kad būtų saugiai perduota klientui ir užtikrintų sklandų jos transportavimą. Esant poreikiui, galima sukurti estetinį pakuotės dizainą.

PRIVATAUS ŽENKLO PRODUKTŲ GAMYBA

Galime padėti Jūsų verslui pasiekti savo tikslus greičiau !

Bendradarbiaujame su įmonėmis gamindami įmonių sukurtus gaminius. Dirbame tiek su mažomis įmonėmis, kuris neturi savo gamybinės bazės, tiek su didenėmis, kurios ieško greitesnių produktų gamybos procesų užtikrinimo, kaštų mažinimo ar kokybės užtikrinimo būdų.

  • Galime gaminti jūsų sukurtus produktus nuo prototipo iki galutinio gaminio, ar gaminių serijos.
  • Gaminame tiek naudodami savo žaliavas, tiek užsakovo. Organizuojame žaliavų paiešką ir tiekimą.
  • Gaminame koncepcinius/bandomuosius gaminius.

Daugiau informacijos galite rasti www.sistemis.lt

Dėl didesnių kiekių užsakymų kreipkitės: [email protected] arba tel. +370 618 63018