Visos parduodamos prekės www.medinisdebeselis.lt parduotuvėje yra originalios ir kokybiškos. Kuriamos ir gaminamos Lietuvoje, pasirenkant tik kokybiškas medžiagas.

Produktų dizainas priklauso įmonei Sistemis, UAB, kopijuoti ir platinti informaciją bei prekes, be įmonės sutikimo, griežtai draudžiama.

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Šios paslaugų pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – „Taisyklės“) nustato bendrąsias paslaugų pirkimo elektroninėje UAB Sistemis svetainėje, veikiančioje adresu www.medinisdebeselis.lt (toliau – „SISTEMIS“) sąlygas.

1.2. SISTEMIS svetainę kontroliuoja ir paslaugas joje parduoda UAB “SISTEMIS”, adresas korespondencijai Raudondvario pl. 76 – 1A, Kaunas (toliau – „Pardavėjas“).

1.3. Pirkėjas – tai asmuo, perkantis prekes iš UAB Sistemis. Prekes UAB Sistemis turi teisę pirkti veiksnūs pilnamečiai fiziniai asmenys ir juridiniai asmenys, veikiantys per savo įgaliotus atstovus.

1.4. Užsiregistruodamas arba pateikdamas užsakymą Pirkėjas besąlygiškai patvirtina, jog jis atitinka 1.3 punkte nustatytas sąlygas ir turi teisę pirkti UAB Sistemis parduotuvėje.

1.5. Asmens duomenys – Pirkėjo asmens duomenys, kuriuos Pirkėjas laisvanoriškai pateikia registruodamasis ir/arba užsakydamas prekes UAB SISTEMIS parduotuvėje. Asmens duomenimis laikoma ir Pirkėjo įsigytų prekių istorija, kai tokie duomenys saugomi laikantis LR teisės aktų reikalavimų. Jeigu prekių gavėju yra kitas asmuo, negu Pirkėjas, Pirkėjas privalo užtikrinti, kad gavėjo asmens duomenys pateikiami teisėtai.

1.6. Taisyklės – šios elektroninės parduotuvės www.medinisdebselis.lt pirkimo taisyklės. Šios pirkimo elektroninėje parduotuvėje taisyklės nustato Pirkėjo, perkančio prekes www.medinisdebselis.lt ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje.

1.7. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pirkėjui apsiperkant elektroninėje UAB SISTEMIS parduotuvėje, taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu, todėl Pirkėjui rekomenduojama su Taisyklėmis susipažinti kaskart apsiperkant.

1.8. Pirkėjas neturi galimybės pateikti prekių užsakymo elektroninėje  UAB SISTEMIS parduotuvėje, jeigu jis nėra susipažinęs su Taisyklėmis ar su jomis nesutinka. Pardavėjas neprisiima atsakomybės ar rizikos, jei Pirkėjas iš dalies ar visiškai nesusipažino su Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.

1.9. Pardavėjas patvirtina, kad yra atsakingas už Elektroninėje  UAB SISTEMIS parduotuvėje užsakytų prekių pardavimą ir įsigytų prekių tinkamą pristatymą, prekių kokybę, grąžinimo sąlygų tinkamą įvykdymą bei kitų teisės aktuose numatytų pardavėjo teisių ir pareigų įgyvendinimą.

1.10. Pardavėjas turi teisę be įspėjimo apriboti Pirkėjo naudojimąsi UAB SISTEMIS parduotuvės paslaugomis arba panaikinti Pirkėjo registraciją, jeigu Pirkėjas UAB SISTEMIS parduotuve naudojasi pažeisdamas šias Taisykles, bando pakenkti UAB SISTEMIS parduotuvės užsakymų, darbo stabilumui ir (arba) saugumui.

2. REGISTRACIJA IR ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

2.1. . Užsisakyti prekes elektroninėje UAB SISTEMIS parduotuvėje Pirkėjas gali:

2.1.1. užsiregistruodamas šioje elektroninėje UAB SISTEMIS parduotuvėje – įvesdamas registracijoje prašomus duomenis;

2.1.2. nesiregistruodamas šioje elektroninėje parduotuvėje.

2.2. Pirkėjas, užsakydamas prekes 2.1. taisyklių punkte numatytais būdais, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo (arba prekių gavėjo) asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

2.3. Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog 2.2. punkte pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių pirkimo ir pristatymo Pirkėjui, buhalterinės apskaitos, bei Rinkodaros tikslais. Plačiau apie Pirkėjo asmens duomenų tvarkymą prašom žiūrėti kategorijoje Privatumo politika.

2.4. Pirkėjas turi teisę bet kuriuo momentu nevaržomai registracijos duomenis keisti, papildyti ar panaikinti savo registraciją.

2.5. Pirkėjo asmens duomenys bus tvarkomi pagal Privatumo politiką. Jei Pirkėjas naudojasi UAB SISTEMIS parduotuvės paslaugomis, laikoma, kad jis sutinka su Pirkėjo asmens duomenų tvarkymu ir patvirtina, kad visa pateikta informacija ir asmens duomenys yra teisingi ir atitinka tikrovę.

2.7. Papildomai, registruodamas savo paskyrą ar jos neregistruodamas Pirkėjas pateikia savo elektroninį paštą, kuriuo Pardavėjas siųstų Pirkėjui naujienlaiškius ar kitus prekių pasiūlymus. Šį sutikimą Pirkėjas gali bet kada atšaukti paspaudęs naujienlaiškyje pateiktą nuorodą arba informuodamas Pardavėją tiesiogiai elektroniniu paštu (plačiau Privatumo politika).

3. PREKIŲ KAINOS, APMOKĖJIMO TVARKA IR TERMINAI

3.1. Prekių kainos UAB SISTEMIS parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos Eurais su PVM. Prekės Pirkėjui parduodamos kainomis, galiojančiomis UAB SISTEMIS parduotuvėje užsakymo pateikimo momentu.

3.2. Pirkėjas gali atsiskaityti už prekes vienu iš šių būdų:

3.2.1. Atsiskaitymas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia atsiskaitymo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su banku. Pinigus Pirkėjas perveda į elektroninės parduotuvės atsiskaitomąją sąskaitą. Naudojantis šiuo mokėjimo būdu mokėjimo nurodymas turi būti patvirtintas ne vėliau kaip per 3 (tris) valandas nuo užsakymo pateikimo Pardavėjui ir mokėjimo nurodymo suformavimo momento. Mokėjimas laikomas įvykdytu, kai Bankas Pardavėjui patvirtina, kad mokėjimo nurodymas įvykdytas sėkmingai. Atsakomybė už duomenų saugumą Pirkėjo mokėjimo metu šiuo atveju tenka konkrečiam bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

3.2.2. apmokėjimas bankiniu pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas pinigus perveda į Pardavė) dienas nuo užsakymo pateikimo Elektroninėje parduotuvėje momento. Mokėjimas laikomas įvykdytu, kai mokėtina suma įskaitoma į Pardavėjo sąskaitą banke.jo nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą. Pirkėjas įsipareigoja atsiskaityti išankstiniu banko pavedimu ne vėliau kaip per 2 (dvi Atsakomybė už duomenų saugumą Pirkėjo mokėjimo metu šiuo atveju tenka konkrečiam bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

3.3. Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

3.4. Gaminiai, kurie yra gaminami pagal individualius užsakymus, yra pagaminami ir paruošiami atidavimui/siuntimui per 5-10 darbo dienų* nuo užsakymo suformavimo ir apmokėjimo. Standartiniai gaminai (kuriems nereikia papildomo projektavimo) pagaminami ir paruošiami atidavimui/siuntimui per 5-7 darbo dienas* nuo užsakymo suformavimo ir apmokėjimo. Jeigu gaminį turite gauti iki konkrečios datos, pageidautina, kad tą datą nurodytumėte užsakydami komentare arba su mumis susisiektumėte atskirai. Esant skubiems gaminiams, yra taikomos priemokos (dėl skubių gaminių skambinkite nurodytais telefonais).

*pagaminimo ir paruošimo terminai gali kisti priklausomai nuo gaminio sudėtingumo, staklių užimtumo ir kitų veiksnių. Dėl tikslaus termino visada galite susisiekti [email protected] arba +370 (676) 54535

4. PREKIŲ UŽSAKYMAS IR PRISTATYMAS

4.1. Elektroninėje parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti visą parą 7 dienas per savaitę.

4.2. Už prekių pristatymo per kurjerį ar į siuntų taškus paslaugas taikomi prekių užsakymo pateikimo metu galiojantys įkainiai. Prekių pristatymo kaina taikoma visam užsakytam prekių krepšeliui ir atskiroms prekėms nedalijama.

4.3. Gaminius galite atsiimti mūsų parduotuvėje (Raudondvario pl. 76 – 1A, 2 aukštas, Kaunas) darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val. Taip pat siunčiame į visus Lietuvos miestus. Gaminiai siunčiami saugioje pakuotėje per DPD kurjerį arba į DPD paštomatą. Taip pat galima siųsti registruotu paštu, per autobusų stoties siuntas ar kitais būdais. Šie siuntimo būdai pasirenkami iš anksto susitarus. Siuntimas į kitas Europos šalis, taip pat iš anksto suitarus ir susisiekus su pardavėju el. paštu [email protected], telefonu +370 (676) 54535. Siuntos siunčiamos tik su sekimo kodais.

4.4. Pirkėjo užsakytos prekės pristatomos Užsakymo metu nurodytu adresu. Pirkėjas, pasirinkęs prekių pristatymo per kurjerį būdą, įsipareigoja Pirkėjo elektroninio pirkimo paskyroje nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą ir atsiimti prekes su kurjeriu suderintu pristatymo laiku. Pirkėjas turi užtikrinti, kad su kurjeriu suderintu prekių pristatymo laiku užsakymo metu pateiktoje prekių pristatymo vietoje prekes atsiimtų pirkėjas arba kitas asmuo, kuriam pirkėjas perdavė užsakymo numerį. Pirkėjas, atskleisdamas užsakymo numerį kitam asmeniui, prisiima atsakomybę ir neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui. Jeigu prekių pristatymas yra neįmanomas ne dėl Pardavėjo kaltės (pavyzdžiui, Pirkėjas užsakydamas prekę nurodė neteisingą adresą, nurodytu adresu Pirkėjas ar gavėjas nerandamas ir pan.) arba Pirkėjas neatsiima prekių su kurjeriu suderintu laiku, Pardavėjas iš anksto neįspėjęs gali nutraukti prekių pirkimo ir pardavimo sutartį. Jei šiame punkte numatytu atveju Pardavėjas nutraukia pirkimo ir pardavimo sutartį, Pardavėjas per 14 dienų grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtą sumą, išskaitydamas iš tos sumos Pardavėjo patirtas prekių pristatymo išlaidas.

4.5. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

4.6. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

4.7. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

4.8. Pirkėjas, priimdamas įsigytas prekes, prieš pasirašydamas prekių pristatymo dokumentus, privalo apžiūrėti prekės pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą. Jeigu Pirkėjas pastebėjo prekių trūkumų arba siuntos ir užsakymo neatitikimų, Pirkėjas privalo nepriimti prekių siuntos ir kartu su kurjeriu užpildyti specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame privalo nurodyti rastus pažeidimus ir informuoti apie juos Pardavėją šiose Taisyklėse nurodytu telefono numeriu arba elektroninio pašto adresu. Jei Pirkėjas prekių pristatymo dokumentus patvirtina be pastabų, laikoma, kad prekės jam pristatytos nepažeistoje prekių siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka užsakymą bei pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas.

5. PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA IR TINKAMUMO NAUDOTI TERMINAS

5.1. . Elektroninėje parduotuvėje parduodamos prekės duomenys nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

5.2 Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

5.3. Jeigu prekės pristatymo Pirkėjui metu yra nekokybiškos, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis arba sugrąžinti už nekokybišką prekę sumokėtus pinigus. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR Vyriausybės 2001 06 11 nutarimu Nr. 697 (nauja redakcija nuo 2019 09 01) patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis ir LR civiliniu kodeksu.

6. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

6.1. Jūs turite teisę grąžinti prekes, įsigytas per mūsų e-parduotuvę (www.medinisdebeselis.lt). Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

6.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu ir užpildydamas specialią prekių grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Prekės, kurios yra individualizuotas, pagal užsakymą arba pagamintos pagal užsakymą, atsižvelgiant Jūsų konkrečius reikalavimus, yra negrąžinamos, nebent jos yra nekokybiškos.

6.3. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Grąžinamos arba keičiamos prekės pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.

7. RINKODARA

7.1. Jums sutikus su taisyklėmis, taip pat sutinkate, kad el. paštu, SMS žinutėmis Jums siųsime rinkodaros pranešimus, kad sužinotumėte mūsų naujienas ir galėtumėte susipažinti su mūsų produktais ir juos rasti.

Jūs galite bet kuriuo metu atsisakyti rinkodaros pranešimų, siunčiamų iš medinisdebeselis.lt

Tai galite padaryti:

  • bet kuriame el. laiške spustelėję rinkodaros pranešimų prenumeratos atšaukimo nuorodą;
  • susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo centru.

8. PREKĖS ŽENKLAS “Medinis Debesėlis”

Medinis Debesėlis – prekės ženklas priklauso įmonei Sistemis, UAB

Rekvizitai:

Sistemis, UAB
į/k 303003620
PVM k. LT100007986218
Raudondvario pl. 76-1A, 2 aukštas, Kaunas

Luminor bankas
A/S LT30 4010 0510 0420 7813

+370 (647) 45315

9. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

9.1. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

9.2. Šių Taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

9.3. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka ir pagrindais.

9.4. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

9.5. Kiekvienas vartotojas turi galimybę spręsti su UAB SISTEMIS iškilusius ginčus ir elektroniniu būdu, nesikreipdamas į teismą. Pirmiausia vartotojas raštu turi kreiptis į UAB SISTEMIS bei per 14 dienų nuo pretenzijos gavimo, UAB SISTEMIS neatsakius į vartotojo pretenziją, arba nepatenkinus vartotojo pretenzijos, vartotojas gali kreiptis į ne teismo tvarka vartojimo ginčus nagrinėjantį subjektą, t.y. Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. paštu [email protected], tel. 852626751, interneto svetainė www.vvtat.lt), arba į jos teritorinius padalinius apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/ods/).