MEDINIS DEBESĖLIS

MUS GALITE RASTI

Raudondvario pl. 76-1a, 2 aukštas, Kaunas

Tel: +370 (676) 54535

[email protected]

Darbo laikas: I-V 9:00-17:00

 

Mūsų rekvizitai:
Sistemis, UAB
į/k 303003620
PVM LT100007986218
Raudondvario pl. 76-1A, 2 aukštas, Kaunas, Lietuva
Luminor Bankas
A / S LT30 4010 0510 0420 7813

“Medinis debesėlis” yra prekės ženklas, priklausantis  Lietuvos įmonėi SISTEMIS, UAB. Įmonė gamina įvairias medines dovanas, žaislus, suvenyrus, interjero detales ir kt.  Gaminame tiek mažmeniniams klientams, tiek didmenininkams. Esame patikimi kokybiškos produkcijos gamintojai, tad drąsiai galite pasinaudoti mūsų paslaugomis.

[email protected]
+370 (676) 54535
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00

SVARBI INFORMACIJA

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Per kiek laiko pagaminami produktai?

Įprastai užsakyti gaminiai pagaminami per 5-10 d.d. po apmokėjimo. Jei tai individualus užsakymas, gamyba gali trukti ilgiau – 7-14 d.d. Jei reikalinga produktą gauti greičiau, susisiekite nurodytais kontaktais. Esame lankstūs ir esant būtinybei gaminį galime pagaminti ir per 1 d.d.

Gaminių atsiėmimas, siuntimas?

Gaminius galite atsiimti mūsų parduotuvėje (Raudondvario pl. 76 – 1A, 2 aukštas, Kaunas) darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val.

Taip pat siunčiame į visus Lietuvos miestus. Gaminiai siunčiami saugioje pakuotėje per DPD kurjerį arba į DPD paštomatą.

Taip pat galima siųsti registruotu paštu, per autobusų stoties siuntas ar kitais būdais. Šie siuntimo būdai pasirenkami iš anksto susitarus.

Siuntimas į kitas Europos šalis, taip pat iš anksto suitarus ir susisiekus su pardavėju el. paštu [email protected], telefonu +370 (676) 54535. Siuntos siunčiamos tik su sekimo kodais.

Daugiau informacijos skiltyje Prekių užsakymas ir pristatymas

Kokie galimi apmokėjimo būdai?

Pirkėjas gali atsiskaityti už prekes vienu iš šių būdų:

1. Atsiskaitymas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia atsiskaitymo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su banku. Pinigus Pirkėjas perveda į elektroninės parduotuvės atsiskaitomąją sąskaitą. Naudojantis šiuo mokėjimo būdu mokėjimo nurodymas turi būti patvirtintas ne vėliau kaip per 3 (tris) valandas nuo užsakymo pateikimo Pardavėjui ir mokėjimo nurodymo suformavimo momento. Mokėjimas laikomas įvykdytu, kai Bankas Pardavėjui patvirtina, kad mokėjimo nurodymas įvykdytas sėkmingai. Atsakomybė už duomenų saugumą Pirkėjo mokėjimo metu šiuo atveju tenka konkrečiam bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

2. apmokėjimas bankiniu pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas pinigus perveda į Pardavė) dienas nuo užsakymo pateikimo Elektroninėje parduotuvėje momento. Mokėjimas laikomas įvykdytu, kai mokėtina suma įskaitoma į Pardavėjo sąskaitą banke.jo nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą. Pirkėjas įsipareigoja atsiskaityti išankstiniu banko pavedimu ne vėliau kaip per 2 (dvi Atsakomybė už duomenų saugumą Pirkėjo mokėjimo metu šiuo atveju tenka konkrečiam bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

3. Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

Mūsų rekvizitai:

Sistemis, UAB
į/k 303003620
PVM k. LT100007986218
Raudondvario pl. 76-1A, 2 aukštas, Kaunas

Luminor bankas
A/S LT30 4010 0510 0420 7813

Ar galima prekes grąžinti?

Taip, Jūs turite teisę grąžinti prekes, įsigytas per mūsų e-parduotuvę. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu ir užpildydamas specialią prekių grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Prekės, kurios yra individualizuotas, pagal užsakymą arba pagamintos pagal užsakymą, atsižvelgiant Jūsų konkrečius reikalavimus, yra negrąžinamos, nebent jos yra nekokybiškos. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Grąžinamos arba keičiamos prekės pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

Noriu individualaus gaminio, ar tokius gaminate?

Taip, mes gaminame individualius gaminius, pagal jūsų viziją. Jei turite kokią idėją susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

el. paštu [email protected], telefonu +370 (676) 54535

Ar galimi tik tokie dydžiai ir spalvos bei medžiagos, kaip yra nurodyta?

Esame lankstūs spalvų, medžiagų ir dydžių atžvilgiu. Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, ar norėsite gaminio iš kitos medžiagos – susisiekite su mumis, pagaminsime produktus su Jūsų pasirinktu dydžiu ar spalva. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kaina gali kisti, priklausomai nuo pasirinkto dydžio ar spalvos.

NERADAI ATSAKYMO?

SUSISIEK SU MUMIS!