Šventės

Idėjos dekoruojant vestuvių šventę

Vestuvės dažniausiai būna tik kartą gyvenime, todėl norime, kad ta diena būtų tobula ir pilna meilės. Ši šventė susideda iš daug detalių, kurios padeda paversti ją nepakartojama ir išpildyti visus norus. Taip pat įvairiomis smulkmenomis galite išpildyti šventės tematiką. Jeigu norite paversti šventę originalia, tuomet keletas idėjų Jums.

  • Balionai daug kam asocijuojasi su vaikų gimtadienio dekoracija. Tačiau, jeigu pasirinksite tinkamos spalvos balionus pripildytus heliu tikrai originaliai papuošite šventės vietą. Galite juos kabinti skirtingame aukštyje, derinti skirtingas spalvas.
  • Originalios svečių kortelės tikrai ilgai išliks atmintyje ilgam ne tik svečiams. Tam puikiai tiks medinės kortelės, kurias svečiai galės pasilikti kaip suvenyrą iš praėjusios šventės akimirkų.
  • Medinės raidės puikiai atrodys prie foto sienos, o ir nuotraukos atrodys įspūdingai. O tam, kad išlaikytumėte vientisą temątiką, šventinį stalą galite papuošti inicialais. Saldus vaišių stalas tikrai atrodys labai įspūdingai su šia originalia dekoracija.
  • Daugeliui atrodo, kad smeigtukai ant torto yra tik vaikams ar keksiukams. Tačiau originalūs mediniai smeigtukai ant torto puikiai įsilies į bendrą šventės tematiką. Reikia tik nesuklysti su dydžiu bei pasirinktu užrašu.
  • Vertėtų atkreiptį dėmesį į vyraujančias spalvas. Tegu pasirinktos spalvos jus lydi visus šventės metu. Svečių kvietimuose, nuotakos puokštėje, bažnyčios puošime bei dekoruojant šventės vietą. Taip suteiksite daugiau vientisumo šventei.
  • Šventės stalus puoškite natūralių gėlių puokštėmis. Jos suteiks šventei gyvumo ir lengvumo
  • Na, o didžiuliai kaspiniai puikiai papuoš kėdes ir atrodys išties prabangiai. Žinoma, juos vertėtų derinti prie šventės tematikos bei spalvų gamos.

Ruošiantis vestuvėms taip pat nevertėtų pamiršti ir pačios seniausios lietuviškos tradicijos – jaunavedžių pasitikimo su duona ir druska. Druska simbolizuoja skonį ir viltį, o lietuviška, juoda duona ilgą gyvenimą bei sveikatą. O kad šventei būtų ruoštis lengviau medinius ir unikalius gaminius galite užsisakyti pas mus. O jeigu norite tikrai originalios ir išskirtinės idėjos, mes mielai išpildysime Jūsų norus. Paverskime šią nuostabią šventę nepamirštama.