Šventės

Dovanos krikštynų proga

Krikštynos pati tyriausia šventė, kuri yra reikšmiga visai šeimai. Bažnyčia, teigiamos emocijos, nepamirštamos akimirkos, džiaugsmas, vaišės ir dovanos yra neatsiejama šventės dalis. Tačiau sunkiausia išrinkti ir sugalvoti dovaną, kuri būtų praktiška ir tuo pačiu metu miela vaikui. Mes Jums siūlome keletą dovanų idėjų:

  • Jau daug metų populiaru dovanoti sidabrinį kryželį, kurį rekomenduojama krikšto dieną pašventinti. Ši dovana bus tarsi apsauga ir globa krikšto vaikui gyvenimo kelyje.
  • Dar nuo XVI a. Yra populiaru dovanoti sidabrines dovanas, kuri viena iš jų – sidabrinis šaukštelis. Mokslininkai yra įrodę, kad sidabras gydo imunitetą. Šis metalas taip pat dezinfekuoja. Apskritai ši dovana yra labai praktiška. Vaikas galės mokytis savarankiškai valgyti iš jam padovanoto šaukštelio.
  • Sauskelinių tortas tampa vis populiarėjančia dovana, kuri visuomet ypač pradžiugina tėvus. Tik reikėtų neprašauti su dydžiu, nes tuomet ši praktiška ir naudinga dovana virs tik dideliu, dulkes kaupiančiu suvenyru.
  • Medinis arkliukas puikiai tiks tiek berniukui, tiek mergaitei. Ši dovana yra viena iš populiariausių ir labiausiai džiuginančių vaikus. Dėl gausaus stilių, dydžių ar net spalvų pasirinkimo tikrai rasite sau tinkamą.
  • Lavinantys žaidimai. Vienas iš tokių – medinės dėlionės. Jos padės mažyliui pažinti raides, skaičius ar netgi Lietuvos miestus. Ši dovana yra ilgaamžė, todėl tikrai ilgai galės džiuginti mažylį, o tokiu būdu taip pat stiprinsite ryšį su tėvais.
  • Kaladėlės. Medinės suasmenintos kaladėlės tikrai patiks ir vaikui, ir tėvams. Ši dovana tikrai nedulkės spintoje ir taps puikia interjero detale. Puikus pasirinkimas, kas nori padovanoti mažą, mielą ir simbolišką dovaną.
  • Pliušiniai žaislai visuomet patiks vaikui ir suteiks daug džiaugmo. Tačiau nevertėtų persistengti ir nupirkti dvigubai didesnio žaislo už vaiką. Įspūdis galbūt bus geras, bet namuose gali nebūti vietos ir vaikui bus nepatogu žaisti su tokiu pliušiniu milžinu.

Dovanos pasirinkimas priklauso nuo Jūsų norų ir lūkesčių. Jeigu norite originalios medinės dovanos krikštynų progą, tuomet čia tikrai rasite nemažai variantų. Tačiau jei turite originalią idėja, mes miela išpildysime Jūsų norus ir prisidėsime prie gražios šventės akimirkų.