Interjeras

Mediniai žaislai bei dekoracijos – vaikų kambario interjero detalės

Šeimoms priimant kambarių įrengimo sprendimus, aktualiausiu klausimu tampa tinkamas vaikų kambario interjeras. Vaikui jo kambarys yra svarbiausias, nes jis jame praleidžia daugiausiai laiko, todėl šis kambarys turi būti jaukus, o norint tai pasiekti yra puiki išeitis – mediniai žaislai bei žaismingos medinės dekoracijos. Taigi, ,,Medinis debesėlis“ dalinasi keliomis idėjomis.


Mediniai žaislai – dėlionės.


Vaikai turi daug daiktų savo kambaryje, ypač žaislų. Bėgant laikui jiems dauguma žaislų atsibosta ir tampa nebenaudojami, tuo labiau niekur nepritaikomi, nes jie nelaikomi kambario interjero dalimi. Taip pat įrengiant vaiko kambarį nebūtina jį apkrauti dideliu kiekiu vaikiškų daiktų, kurie atspindi, kad tai kambarys, skirtas būtent jam. Vis dėlto, šiomis dienomis minimalizmas labai akcentuojamas ir kaip sakoma: ,,mažiau yra gražiau“. Todėl reikėtų neperkrauti vaiko kambario ir naudoti praktiškus žaislus. Mediniai žaislai puikiai tinkami šioje situacijoje, nes kai vaikui šis žaislas atsibosta, jį galima panaudoti kaip medinę dekoraciją papuošiant kambarį. Pavyzdžiui, tokie mediniai žaislai kaip dėlionė arba kėdutė su vardu, pavarde, gimimo data, skaičiais ar kitu pasirinktu užrašu.

Vaikas turintis tokio tipo individualų žaislą ne tik žaidžia bei mokosi, bet ir papuošia savo kambarį. Panaudojant tokį žaislą kaip vaiko kambario interjero detalę, sukuriama žaismingesnė, jaukesnė ir šiltesnė vaiko erdvė.


Vaiko kambario interjero detalės ir dekoracijos.


Lygiai taip pat siekiant perteikti natūralios medienos pojūčius vaiko kambaryje, jo neperkraunant, galima panaudoti žaismingas medines dekoracijas. Papuoštas vaiko kambarys nedidelėmis dekoracijomis, suteiks ne tik jaukumo, bet ir unikalumo. Pavyzdžiui, panaudojant vaiko vardo užrašą, taip pat kaip ir medinę dėlionę su vardu, jo kambarys paverčiamas išskirtiniu ir personalizuotu būtent jam.

dekoracijos - vaiku kambario interjeras

Tokios vaiko kambario interjero detalės yra ne tik gražios, bet gali būti ir funkcionalios. Tarkime, vietoje įprastų drabužių pakabų galima pakabinti kelias individualias vaikui skirtas pakabas, taip jį skatinant savo drabužėlius laikyti tvarkingai, tam tikroje vietoje.

Taip pat reikėtų nepamiršti, kad mediniai žaislai bei dekoracijos ne tik suteikia vaiko kambariui jaukumo, bet ir yra ekologiški, nes savo ilgaamžiškumu prisideda prie aplinkos saugojimo. Todėl tokios ekologiškos vaiko kambario interjero detalės pagyvins jo nuosavą kampelį ir tuo labiau nebus pavojingos sveikatai.