Interjeras

Vaikų kambario interjeras

Įrenginėjant ar darant kapitalį remontą unikalus ir kartu praktiškas vaikų kambario interjeras yra viena iš svarbiausių užduočių. Juk savo kambariuose vaikai praleidžia daugiausia laiko. Ruošia namų darbus, žaidžia, leidžia laiką su draugais ar vienas užsiima savo mėgstama veikla. Todėl šis kambarys turi būti tikrai jaukus ir atspindėti vaiko asmenybę.

Nereikėtų pamiršti, kad įrenginėjant šį kambarį dėl daugelio detalių vertėtų pasitarti ir su vaiku, kad ši erdvė jam būtų miela širdžiai. Taip pat vertėtų atsižvelgti į vaiko pomegius, charakterį ar netgi temperamentą. Juk kambarys turi atspindėti gyvenančio asmenybę. Visgi įrenginėjant vaikų kambarį reikėtų atskirti poilsio, žaidimų ir darbo zonas. Jos turi nesimaišyti viena su kita t.y. žaislai nesimėtyti ant rašomojo stalo ar panašiai. Taip pat vertėtų pasirūpinti

labai gerai apšvietimu, o ypač – darbo zonoje. Žinoma, neprašausite, jeigu medžiagas apdailai, baldams ar įvairiems aksesuarams pasirinksite kuo labiau ekologiškas ir mažiau kenksmingas sveikatai. Ir, žinoma, venkite baldų ar interjero puošmenų su aštriais kampais, sunkiais dangčiais, kurie nėra pritvirtinti ir vaikas gali susižaloti.

Vaikų kambariui yra labai svarbios spalvos. Kūdikio kambarį patartina dažyti pastelinėmis, šviesiomis spalvomis. Ikimokyklinukams puikiai tinka mėlyna, žalia, raudona ar geltona spalva. Žinoma, šios spalvos neturėtų būti labai ryškios, nes laikui bėgant jų intensyvumas pradės varginti. Geriausia yra sienas ir lubas dažyti neultraliais atspalviais, o užuolaidomis, sienų lipdukais, kilimais, pagalvėlėmis ir kitomis detalėmis tik pagyvinti vaiko kambario interjerą. O jeigu nuspręsite vaiko kambarį įrengti pagal jo charakterį, tuomet ramiam, lėtam vaikui tiks ryškesnės spalvos. Na, o judriams, nenustykstančiam vietoje ramios, pastelinės spalvos.

Ekologiškos namų interjero detalės puikiai pagyvins vaikų kambarį ir nebus kenksmingos sveikatai. O tokių detalių galite įsigyti pas mus! Gaminame ir indivualiai, todėl galėsime išpildyti visus Jūsų norus. Mes mielai prisidėsime prie Jūsų vaiko interjero kūrimo.