Interjeras

Skandinaviško stiliaus namų interjeras

Skandinaviškas stilius pasižymi jaukumu ir išskirtinumu. Šį stilių nesunku susikurti bet kuriuose namuose nepriklausomai nuo jo dydžio. Tačiau nereikėtų persistengti su interjero detalėmis ir sudaryti sunkumo įspūdį. Įrenginėjant namų interjerą įkvėpimo galima semtis iš įvairių vasarnamių su pakankamai mažais, tačiau itin jaukiai įrengtais kambariais. Na, o  mes pateikiame keletą patarimų kaip galite įsirengti Skandinavišką stilių savo namuose:

  • Pagrindė šio stiliaus esmė ir tikslas yra sukurti malonią ir jaukią atmosferą iš kuriuos nesinorėtų išeiti. Todėl vertėtų derinti įvairių spalvų audinius ir tapetus, teikti pirmenybę vidutinio ir mažo dydžio raštams.
  • Puiki šio stiliaus detalė – vaza su gėlėmis stalo viduryje. Pasimerkite savo mėgstamiausias gėlės, tačiau nepersistenkite su vazos aukščiu. Ji neturėtų būti aukštesnė nei jūsų alkūnė.
  • Kilimas yra neatsiejama Skandinaviško stiliaus dalis. Jis dažniausiai dedamas po valgomojo stalu. Pasirūpinkite dideliu, raštuotu kilimu.
  • Užuolados bet kuriame interjere yra privalomos. Vertėtų rinktis ilgesnes užuolaidas, kurių klostės ilgesnės už sieną nuo 2,5 iki 5 centimetrų.
  • Skandinaviškas stilius yra neatsiejamas be supamosios kėdės. Ji yra labai patogi ir puikiai tiks pailsėti po ilgos darbo dienos. Dar daugiau patogumo suteiks minkštos pagalvėlės. Ši kedė greitai pakeis masyvų ir didelį krėslą.
  • Nebijokite derinti skirtingų ir iš pirmo žvilgsnio nesuderinamų raštų. Geriausiai atrodo, kai kambaryje yra suderinta kažkas medinio, kažkas austo ir kažkas atspindinčio kaip veidrodis.
  • Suraskite tinkamą sieną ir įsirenkite nuotraukų galeriją. Neslėpkite gražiausių užfiksuotų akimirkų mobiliajame telefone ar nuotraukų albumuose. Rinkitės įvairiaus stiliaus rėmelius, dėliokite juos bent 5-10 centimetrų atstumu ir paverskite namus jaukiais
  • Svetainėje taip pat puikiai atrodys su spalvota indauja. Šiam kambariui ji suteiks gyvumo. Na, o šalia jos puikiai tiks stambių raštų audiniu apktraukta kėdė.

Šis namų stilius yra jaukus ir susikurti jį nėra sunku. Tačiau jeigu namuose tik neseniai atlikote remontą ar interjere trūksta jaukumo, todėl medžio dirbiniais jį galite puikiai pagyvinti. O unikalius, stilingos ir svarbiausia gaminamus individualiai medžio gaminius galite įsigyti pas mus!