Šventės

Kalėdinių dovanų idėjos

Artėjant gruodžiui, nejučiomis susimąstome ir apie Kalėdas. Juk tai pati jaukiausia ir gražiausia metų šventė! Prie stalo susirenka visa šeima, atvyksta tolimi giminaičiai ar netgi grįžta draugai iš svetimų šalių. Namuose netyla juokas, visi valgo keptą antį ir baltą mišrainę bei pamiršta visas bėdas. Tačiau prieš šią šventę visiems iškyla nemaža dilema – ką gi dovanoti draugams, tėvams, vaikams?

Prekybos centrai siūlo begalę dovanų, tačiau nebesinori trečias Kalėdas iš eilės dovanoti žvakių rinkinį, kojines ar kvepalus. Mes Jums turime keletą idėjų, kaip galėtumėte nustebinti artimuosius:

  • Medinis arkliukas bus puiki dovana Jūsų vaikui. Juk pamenate, kaip smagiai supdavotės ir niekad netildavo juokas. Ekologiška, ilgaamžė dovana tikrai patiks mažiesiems. Žinoma, svarbu ir tai, kad po keletos dienų šis žaislas tikrai nebus pamirštas.
  • Medinės dėlionės – dar viena netradicinė dovana. Jeigu Jūsų vaikai dažnai skundžiasi, kad neturi ką veikti, tai taps puikia dovanos idėja. Dėlionės „Europa“, „Lietuva“ ar „Jungtinės Amerikos valstijos“ pakvies tiek mokyti, tiek pažaisti.
  • Savo draugei galite padovanoti rūbų pakabą su jos vardu ar linksma pravarde. Tai tikrai smagi ir praktiška dovana. Kiekvienam būtų smagu turėti individualiai pagamintą drabužių pakabą.
  • Dėžutė buteliui puikiai tiks tiek broliui, tiek tėčiui. Galėsite pasirinkti užrašą, kurį išgraviruosime ir jis visuomet pralinksmins ar motyvuos.
  • Jeigu jūsų sesuo įrenginėja sau namus, galbūt jai trūksta kelių interjero detalių. Puiki dovana Kalėdoms – mediniai žodžiai. „Šeima“, „Laimė“, „Namai“ ar kiti Jums mieli žodžiai gali atsidurti po eglute Kalėdinį rytą. Juk dažnai namų jaukumas yra kuriamas iš nedidelių detalių.
  • Pripažinkite, kad pakankamai sunku išrinkti dovaną mamai. Juk visuomet paklausus apie jos norus atsakymas būna panašus: „nieko man nereikia“. Kalėdos yra tokia šventė, kad be dovanų negali likti nė vienas! Šiuo atveju mūsų brangiausioms mamoms puikiai tiktų mediniai nuotraukų rėmeliai. Dėl gausaus stilių, dydžių bei spalvų pasirinkimo nesunkiai rasite sau tinkamus. O jeigu turite originalią idėją – mes su mielu noru ją pabandysi įgyvendinti.

Nepamirškite pasirūpinti Kalėdinėmis dovanomis iš anksto! Nepasilikite apsipirkinėjimo pačiai paskutinei savaitei, nes galite likti be
pačių geriausių dovanų.