Interjeras

Nuotraukų rėmeliai namų interjere

Šiais laikais, kai turime išmaniuosius telefonus ir komiuterius, nuotraukas retai kada kabiname ant sienų. O nevertėtų gražiausių gyvenimo užfiksuotų akimirkų laikyti giliai užslėptų. Vestuvės, krikrštynos, draugų gimtadieniai ar nepamirštamos kelionės – šias akimirkas norisi visuomet prisiminti. Nuotraukos taip pat namams suteikia daugiau jaukumo, išskirtinumo ir individualumo.

Nuotraukų rėmeliai yra nepavaldi laikui dovana tinkanti visiems – tėvams, giminaičiams, draugams. Dėl didelio ir plataus rėmelių pasirinkimo, tikrai rasite patį geriausią variantą. Jie yra puiki interjero puošmena, o jeigu dar dovanosite su Jūsų bendromis nuotraukomis tai paliks dar didesnį įspūdį. Nuotraukų rėmeliai niekada nenuvilia žmonių, kurie gauna šią dovana. Juk visuose namuose yra laisva siena ant kurios galėtų įsikurti nuotraukų rėmelis. Be abejo, prieš dovanojant reikėtų atkreipti dėmesį į bendrą namų interjerą. O jeigu tai bus įkurtuvių dovana, tuomet į žmogaus individualų skonį, mėgstamas spalvas.

Seniau nuotraukų rėmelių tendencijose vyravo įprasti, niekuo neišsiskiriantys rėmeliai, kurie talpindavo po vieną nuotrauką. Tačiau dabar situacija pakito, nes dabar galima rinktis iš įvairiausių rėmelių, kurie talpina ne tik keletą nuotraukų, bet ir ne vieną dešimtį. Žinoma, tokie rėmeliai yra labai mėgstami, nes namuose sukuria išbaigtumo įspūdį, yra

praktiški ir juos lengviau priderinti namų interjere. Taip pat suteikia galimybę įrėminti daugiau užfiksuotų akimirkų. Nuotraukų rėmelių pasiūla yra labai didelė, todėl galima rinktis iš daug skirtingų variantų. Jie gali būti sendinti, modernūs, vintažiniai, klasikiniai. Šia interjero detale galėsite puikiai atspindėti savo asmenybė ir skonį.

Mes taip pat gaminame išskirtinius nuotraukų rėmelius. Įvairiausių dydžių, spalvų bei formų. Yra galimybė pasirinkti norimą užrašą kaip: „Šeima“, „Namai“, „Čia gyvena laimė“ ar kokius kitus Jūsų širdžiai mielus žodžius. Taip pat gaminame pagal individualius užsakymus, todėl visuomet galite drąsiai sakyti savo norus. Mes mielai juos išpildysime ir prisidėsime prie Jūsų namų interjero kūrimo.