Medalių kabyklos, Mediniai žaislai, Šventės

Kalėdinės dovanos vaikams

Vaikai visuomet laukia magiškos ir stebuklų kupinos Kalėdų šventės. Tik spustelėjus šaltukui ar iškritus pirmosioms snaigėms, mažieji pradeda klausinėti kiek dienų beliko iki šios šventės. Nuo tos dienos ir prasideda galvos skausmas tėvams. Ką gi šiais metais padovanoti mažiesiems?

Kokios dovanos dabar yra populiariausios? Kaip slapta išsiaiškinti vaikų norus? Šie klausimai neramina iki pat Kalėdų. Pripažinkite, dažnai ir suaugusieji laukia šio stebuklingo ryto, kai po eglute tikisi rasti išsvajotą dovaną.

Niekas geriau nei Jūs nepažįstate savo atžalų. Šios gražios šventės proga palepinkite vaikus išskirtinėmis

dovanomis, kurios atitiktų jų pomėgius bei lūkesčius.  Viena iš jų – medinis arkliukas. Nepavaldi laikui, ekologiška ir ilgametė dovana tikrai nudžiugins jūsų mažylį. Ar Jūs turėjote savo medinį arkliuką? Jeigu taip, tikrai pamenate, kaip smagiai supdavotės ir kaip nenoriai šiuo žaislu dalinotės su broliu ar sese.

Prekybos centruose darosi sunku rasti išskirtinių dovanų. Atrodo, kad lentynos yra perpildytos žaislais. Tačiau, kai reikia rinktis – tinkamų variantų beveik nebūna. Jeigu susidūrėte su tokiu iššūkiu, mes puikiai jus suprantame ir siūlome alternatyvą – žaislų dėžę, kuri visuomet skatins mažuosius susidėti savo žaislus į vietas. Jei berniuko mėgstamiausias gyvūnas šuo, mes išgraviruosime jį ant žaislų dėžės!

Dar viena puiki dovana vaikams – dėlionės. Daug kam atrodo, kad kalėdinės dovanos turi būti didelės arba tai turi būti telefonas arba kompiuteris.

Natūralaus medžio dėlionės puikiai tiks ilgiems žiemos vakarams. Juk dažnai vaikams būna taip nuobodu. Dėlionė „Lietuva“ privers ir tėvelius pasukti galvą,

kaip reikia sudėlioti visus miestelius į tinkamas vietas. Puikus būdas praleisti jaukius vakarus kartu su šeima.

Žinoma, nevertėtų pamiršti medalių kabyklos. Jeigu Jūsų vaikas

sportininkas, ši dovana kaip tik jam! Tai bus puikus būdas parodyti, kad net ir Kalėdų senelis Juo didžiuojasi. Taip pat kiekvieną dieną matydamas jau iškovotus medalius, motyvuos save siekti dar daugiau.

Kalėdos yra puikus metas išpildyti slapčiausius artimųjų troškimus tik nepasilikite dovanų pirkimo paskutinei dienai.