Verslo dovanos

Verslo dovanų reikšmė

Kalėdinės verslo dovanos tampa vis populiarėjančia tradicija tiek didesnėse, tiek mažesnėse verslo įmonėse. Kalėdiniu laikotarpiu dovanų ieško verslininkai sustiprinti ryšius su partneriais taip pat padėkoti savo darbuotojams už gerus darbo rezultatus, įvertinti jų pastangas ir didinti motyvaciją toliau siekiant užsibrėžtų įmonės tikslų. Tačiau dažnai kyla klausimas kokios verslo dovanos yra tinkamos, o kokių geriau vengti? Rinktis originalias ir netradicines dovanas ar paprastumą ir nusistovėjusią klasiką?

Sugeneruoti idėją, kokios bus originalios dovanos klientams ir darbuotojams atima nemažai laiko, todėl vertėtų neatsidėti šio proceso paskutiniam mėnesiui. Didesnėse įmonėse šiuo darbu užsiima komunikacijos ir rinkodaros skyrius. Vis dažniau į kalėdines verslo dovanas pradedama žiūrėti atsakingiau , suprantama kokią didelę reikšmę turi įmonės komunikacijai. Vis dažniau atsisakoma masinės gamybos produktų – rašiklių, puodelių, užrašu knygučių ar kalendorių. Verslo dovana turėtų atspindėti įmonės vertybes ir filosofiją. Dovanos, kurios yra sukurtos specialiai klientams palieka didesnį įspūdį, klientui leidžia pasijusti išskirtiniu. O jeigu dovana simbolizuoja ir tam tikrą žinutę, tuomet tikrai paliks neišdildomą įspūdį.

Ekologiškos dovanos tampa vis labiau populiarėjančios ir tai yra puikus būdas parodyti savo klientams ar darbuotojams, kad įmonė yra socialiai atsakinga. Taip pat populiarėja automobilių ir kompiuterių priedai. Na, o originalios dovanos dažnai daug kam asocijuojasi su niekur nepanaudojamomis ir dulkes kaupiančiomis dovanomis. Tačiau medinės verslo dovanos bus ir netradicinės, ir puikiai atrodys tiek biure, tiek namų interjere. Jeigu artėja vadovo gimtadienis ir jis mėgsta kolekcionuoti vyno butelius, puikiai tiks medinė dėžutė. Pagaminta pagal individualų užsakymą, su pasirinktu užrašu ji tikrai nudžiugins ir neprašaušite. Taip tik dar labiau sustiprinsite ryšį. Praktiškai panaudojamos dovanos visuomet turi didesnę išliekamają vertę.

Jeigu ieškote originalių dovanų, mes mielai padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią. Taip pat gaminame pagal individualius užsakymus, todėl galėsime suprojektuoti tokią dovaną, kuri puikiai atitiks Jūsų įmonės vertybes ar veiklos pobūdį. Kartu sukurkime nepamirštamas verslo dovanos.