Interjeras

Mediena namų interjere

Medis yra puiki gamtos sukurta medžiaga, kurią pasinaudojus galima susikurti jaukų namų interjerą ar suteikti namams unikalumo. Namus galėsi pavresti tarsi dvaru ar sodo namelį paversti nepamirštama vieta. Ši medžiaga yra populiari dėl keletos priežasčių. Viena iš jų ta, kad prie medžio visuomet malonu liestis. Taip pat medis yra ilgaamžė ir nekenksminga medžiaga. Iš medienos galima sukurti bet kurias interjero detales: baldus, nuotraukų rėmelius, parketą, duris, stalviršius.

Yra daug medžio rūšių ir kiekviena iš jų turi savų privalumų ir skirtingai jas pritaikius galima sukurti puikų namų interjerą. Ąžuolas tvirčiausias medis, todėl nenuostabu, kad dažniausiai yra naudojamas durų, laiptų ar parketo gamybai. Taip pat ši mediena atspari puvimui. Saldžiosios vyšnios mediena puiki dekoratyvinė medžiaga, šilto atspalvio suteiksiančio interjerui jaukumo. Sendama ši mediena tamsėja. O juodmedis puikiai tinka baldų intarpams, dekoratyviniams elementams. Ši mediena suteiks prabangos įspūdį bet kuriuose namuose. Na lietuviško beržo mediena yra šviesi it gintaras. Ši mediena pati savaime taps interjero puošmena. Riešutmedis taip pat priklauso tvirtoms rūšims. Su laiku ši mediena tamsėja, spalva tam vis kokybiškesne. Riešutmedžio išskirtinis bruožas tas, kad laikui bėgant turi labai platų

splavų diapazoną. Jis gali būti beveik juodas, tamsiai rudas ar netgi geltonas. O jeigu namuose norite tikrai unikalaus interjero tam puikiai tiks liepa. Šio medžio šviesi netgi gelsva spalva, itin minkšta mediena puikiai tiks bet kuriam figūrų išraižymui.

Šiuolaikiniuose technologijų laikuose nesunku susikurti bet kokį interjerą. Mediena – lengvai apdirbama medžiaga, todėl dažnai puošiama drožiniais, naudojama interjere. Puikiausias medienos bruožas tas, kad ją galima naudoti bet kuriuose namuose. Taip pat medį galima lengvai restauruoti, todėl namų dekoracijomis galėsite džiaugtis ilgiau nei dešimtmetį. Pas mus galite įsigyti įvairių stilingų medinių namų dekoracijų, kurios tikrai suras vietą bet kuriuose namuose. Juk medžio dirbiniai niekada nepabos ir visada džiugins akį.