Mediniai žaislai

Žaislai vaikams iki vienerių metų

Žaislai vaikams suteikia teigiamas emocijas ir padeda pažinti jį supantį pasaulį bei patį save. Nereikėtų tėvams pamesti galvos dėl žaislų gausos. Dažniausiai yra geriau turėti keletą ekologiškų, lavinančių ir orginalių žaislų. Tarp daugybės žaislų įvairovės vaikas dažnai būna pasimatęs ir galiausiai išsirinka tik vieną žaislą.

Pirmaisiais savo gyvenimo metais vaikas pradeda tyrinėti ir pažinti aplinką, ekspermentuotį su savo pojūčiais. 1-3 menesių kūdikiui tinka ryškių spalvų barškučiai, kuriuos mažylis galės stebėti, o vėliau ir paliesti. Geriausia žaislus kabinti virš lovytes ir taip leisti mažyliui pažinti aplinką. Vėliau, 3-6 mėnesių kūdikiai jau pradeda intensyviai tyrinėti aplinką savo rankomis, dažnai kiša pačiuptą daiktą į burną. Šiuo laikotarpiu pravartu įsigyti garsus leidžiančius guminius žaislus. Taip pat puikiai tiks nesunkūs barškučiai, minšti žaislai, įvairūs kramtukai. Svarbu, kad žaislai būtų su daug spalvingų detalių. Reikėtų atkreipti dėmesį ir į natūralumą ir, kad žaislai būtų lengvai valomi.

6-9 mėnesių kūdikiai jau pradeda ropoti, sedėti ar netgi vaikščioti, todėl žaislai turėtų padėti lavinti šiuos įgudžius ar padėti juos ugdyti. Sėdintiems vaikams įvairios dėlionės padės lavinti smulkiąją motoriką, taip pat įvairūs žaislai su skirtingomis tekstūromis, medžiagomis ir spalvomis. Taip pat žaislai turėtų tilpti į vaiko rankutes, todėl tam puikiai tiks medinės kaladėlės. Na, o 9-12 mėnesių kūdikiams puikiai tinka įvairios kaladėlės arba kaladėlės prakišamos pro angą. Taip pat puikiai tinka nedideliai kamuoliai.

Žaislai vaikams gali būti daug naudingesni nei galima pamanyti. Juk žaidimų keliu vaikas pradeda pažinti jį suprantį pasaulį ir suprasti savo emocijas. Na, o ekologiškus, medinius, nekensmingus vaikui žaislus galite įsigyti pas mus. Ilgaamžiai mediniai dirbiniai ilgai džiugins mažylį ir lydės jį visą vaikystę.